Biyografim

5 Haziran 1977 yılında İstanbul’da doğdum .

Lisans eğitimimi 1999 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi  Sanat Tarihi (örgün eğitim ) bölümünde tamamladım.İş hayatıma, 2000 yılında  Turkcell’de  “çağrı merkezi müşteri temsilcisi“ olarak başladım.

Devamında, bugünkü ismi Aviva-Sa Emeklilik ve Hayat  olan Commercial Union Emeklilik şirketinde , Türkiye’de ilk yılından itibaren 3 yıl satış danışmanı olarak aktif rol aldım.

Sigortam.net ile tekrar start verdiğim çağrı merkezi & telesatış  tecrübeleri devamında, 2007 yılında Secretcv.com’a geçiş yaparak;  telesatış ekibi kurulumu ve tüm çağrı merkezi süreçlerinin yönetimi konusunda görevime devam ettim.

2009 yılında Callaktif çağrı merkezinde “çağrı merkezi yöneticisi” olarak başladığım görevimde; yönettiğim ekip içerisinde yer alan evden engelli çalıştırma içerikli “bende varım “ projesi, “Call Center Awards 2010 Çağrı Merkezi Ödülleri” nde jüri özel ödülüne layık görüldü.

Proje 23 ilde 60 engelli personelin evden çalışması dinamiklerini içermiş olup ; projenin oluşturulması ve yönetiminde aktif rol aldım.

2012 yılında Touristica firmasında çağrı merkezi müdürü olarak göreve başladım ;  çağrı merkezi satış performansı ve müşteri memnuniyeti  ekiplerini yönettim. Yönettiğim müşteri memnuniyeti ekibinin şikayet yönetimi çalışmaları 2014 yılında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı  17. Geleneksel Tüketici Ödülleri yarışmasında “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma “ dalında ödül almıştır.

Profesyonel iş hayatımı 2016 yılında Eleman.net de  çağrı merkezi direktörü pozisyonunda sonlandırdım.

2010 yılında tecrübelerimi eğitimlerle paylaşmaya başladım ve büyük bir keyifle  devam ediyorum.

Eğitimlerimde her zaman en değerli sermaye olan personellerin gelişimlerine katkı sağlayarak, kurum çalışmalarında fark yaratılmasını hedefliyorum .

Sevgilerimle…